زیر نظر کانون تبلیغاتی سایه روشن
    ورود / ثبت نام

روش های پرداخت :

همه‌ی کاربران اکسین چاپ  می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌‌های سامان در وب سایت اکسین چاپ هزینه‌ی سفارش خود را به‌صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله‌ی ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به‌صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.
توجه داشته باشید که تحویل گیرنده‌ی سفارش هنگام دریافت محصول، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
.
چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم اکسین چاپ می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه‌ی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.
هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آن‌ها و تأیید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه‌ی بانک‏‌ها، روی کارت درج شده است.

 

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده‌ی کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 

3- کد CVV2

این کد یک عدد 3 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت‌ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

 

۴- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا بر روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. در صورت عدم وجود این تاریخ به شعبه صادر کننده کارت مراجعه نمایید.

2- انتقال به کارت یا حساب

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway اکسین چاپ را ندارند ،  می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ قید شده در این قسمت، کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به‌صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه‌های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی اکسین چاپ به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و اکسین چاپ پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمائید.

اطلاعات بانکی اکسین چاپ:

بانک ملی: شماره حساب - شماره کارت5663 7745 9973 6037  به نام سجاد رادمرد

پس از پرداخت از این طریق، جهت پیگیری و ثبت مبلغ پرداختی، از طریق فرم تماس با ما اطلاعات واریز خود را برای ما ارسال نمائید یا با شماره‌ی 09904688040 با تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه