زیر نظر کانون تبلیغاتی سایه روشن
    ورود / ثبت نام

قوانین و مقررات اکسین چاپ

مجاز بودن کلیه سفارشات چاپی  اینترنتی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و وزارت محترم ارشاد الزامی می باشد. 

کلیه کاربرانی که عضویت و ثبت سفارش در وب سایت اکسین چاپ  را دارند، بایدبصورت کامل مفاد این توافق‌نامه را مطالعه و سپس اقدام به درخواست عضویت و ثبت سفارش از طریق این درگاه را نمایند.

عضویت در سایت و ثبت سفارش به منزله مطالعه و قبول شرایط، قوانین و مقررات مجتمع اکسین چاپ  می باشد.
 

• مجاز بودن سفارشات ارسالی طبق قوانین وزارت ارشاد اسلامی الزامی می باشد.
 

• سفارشاتی که ممنوعیت چاپی دارند مانند : فال قهوه و تاروت . تاتو . تصاویر بانوان(چهره یا اندام) . آموزش رقص . بدنسازی . طرح ورقهای بازی . نصب آنتن ماهواره . شرکت های هرمی . عکس چهره ائمه اطهارو ... در صورتی که از چشم ناظر چاپ این چاپخانه دور بماند و وارد پروسه چاپ شود پس از چاپ این سفارش توسط چاپخانه امحاء خواهد شد و تمامی هزینه ها و عواقب نقدی و کیفری به عهده سفارش دهنده می باشد .
 

• سفارشاتی از قبیل آرم شرکت های دولتی، انواع برچسب و سفارشات با متن لاتین، برچسب مواد غذایی، مواد دارویی، مواد شیمیایی، آرایشی و بهداشتی، انواع کارت ضمانت و ... ملزم به ارائه مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.
 

• فایل ها ارسالی باید با مد رنگی CMYK و رزولیشن dpi 300 Pixels/inch با فرمت JPEG و سایز تعیین شده هر محصول باشد.
 

• قبل از سفارش حتما مطالب قسمت آپلود فایل و سفارشات جدید را مطالعه کنید. در صورت رعایت نکردن هر یک  مطالب قسمت آپلود فایل سفارش شما شامل گارانتی نمی باشد و چاپخانه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت .
 

• همکاران گرامی توجه داشته باشید این مجموعه در قبال خرابی های احتمالی که تمامی شرایط گارانتی را رعایت کرده باشید موظف به چاپ مجدد فایل می باشد و برگشت وجه از طرف مجموعه صورت نخواهد گرفت.
 

• تعداد اعلام شده کلیه محصولات به صورت تقریبی بوده و بسته نوع جنس و تعداد درخواستی 1 الی 5 درصد در پروسه چاپ و خدمات پرت و کسر دارد.


 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه